Youtube

Reklam

Youtube’da size özel videolar, tasarımlar ile reklamlarda öne çıkartalım, daha fazla kazandıralım.

Biz Sizi Arayalım !

Youtube Reklamları Ve Yönetiminiz Sizi Yormasın Formu Doldurun Hemen Size Dönelim.

  2. En büyük arama motoru olarak adlandırabileceğimiz youtube işletmelerin kendilerini tanıtabilmesi, markalaşmaları adına çeşitli reklam modelleri sunuyor. Reklamcılıkta en yüksek verim alınabilecek platformlardan olan Youtube reklam modellerini yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

  Youtube işletmeler için 4 farklı reklam seçeneği sunmakta. Reklam vermeden önce reklam stratejisine en uygun olanı seçilmelidir. 

  • İzleyicinin Atlayabildiği Yayın İçi Reklamlar (TrueView ADS)
  • İzleyicinin Atlayamadığı Yayın İçi Reklamlar (Non-Skippable Instream ADS)
  • Tampon Yayın İçi Reklamlar (Bumper Instream ADS)
  • Masthead Reklamlar
  Proje Adı
  Youtube Reklamları ve Yönetimi
  Firma
  Anreta
  Hizmet
  Sosyal Medya Tanıtımları
  Share

  YOUTUBE REKLAM ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

  TrueView ADS: Yayın İçi Reklamlar, görüntüleyenlerin beş saniye sonra videodan önce gösterilen reklamları atlamalarına olanak tanır. Sponsorlar, yalnızca tamamı veya 30 saniye geçene kadar görüntülenen reklamlar için ödeme yapar. Yayın içi reklamlar, kısa veya uzun video içeriği için uygundur.  
  Non-skippable Instream ADS: Atlanamayan reklamlar, ana videodan önce, videonun ortasında veya sonrasında oynatılabilir. Süreleri 15 ila 20 saniye arasında olabilir. Bu reklamlarda izlenme başına ücret ödersiniz.
  Bumper: Bumper reklamlar altı saniye uzunluğundadır (veya daha kısadır) ve başka bir videodan önce, video sırasında veya sonrasında oynatılır. Kısa, akılda kalıcı bir mesajla izleyicilere geniş bir şekilde ulaşma imkanı sunar non-skippable instream ads’de olduğu gibi her izlenme için ücretlendirilirsiniz.
  Masthead reklamlar: Masthead reklamları, YouTube Ana Sayfa özet akışının üst kısmında 30 saniyeye kadar otomatik olarak sessiz olarak oynatılır ve yalnızca bir Google satış temsilcisi aracılığıyla rezervasyon esasına göre kullanılabilir. Günlük bir fiyat ya da 1000 izlenme başına fiyat vererek reklamı kullanabilirsiniz.
  Anreta Dijitale Hoş Geldiniz.
  WhatsApp ilr iletişime geçin