Anreta

İçerik

SEO, Google Ads gibi alanlarda profesyonel hizmet sunuyoruz.

Biz Sizi Arayalım !

İçerik üretimi Sizi Yormasın Formu Doldurun Hemen Size Dönelim.

  İçerik Üretimi Nedir ?

  Resim, Video, Makale yazımı hazırlama ve yayınlama işine içerik Üretimi denmektedir. Günümüz koşullarında içerik üretimi daha çok videolu anlatım şekline kaymaktadır. Görsel çalışmalar kurumsal kimlik çalışmaları ile başlasa da ürün fotoğrafları ve sizi temsil eden renk cümbüşünün bir araya gelişi çok önemli yer almaktadır.

  Kurumsal Kimlik Çalışması Nasıl Olmalıdır ?

  Kurumsal Kimlik bir firmanın veya bir işletmeyi temsil etmesi ve tüm baskı ve dijital ortamdaki görünümünün mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlar. Bu da İşletmenizi güçlü göstermektedir. 
  Project Name
  İçerik Üretimi
  Client
  Anreta
  Our Role
  SEO Optimization
  Share

  İyi Bir İçerik Nasıl Hazırlanmalı ?

  İçerik hazırlamanın çeşitli kuralları vardır. Bunlardan bahsedelim, birinci olarak ilk önce hazırlamak istediğiniz içerik için bir ön çalışma yapmanız gerekmektedir. Ürün veya hizmet fark etmez hazırlayacagınız içierik içinde muhakkak ilği çekici bilğilendirici unsurları kullanmalısınız. 

  Teknolojinin gelişmesi sonucu bilgiye ulaşmak çok kolay ama doğru bilğiye ulaşmak çok zor. hazırlamış olduğunuz içeriğin doğru bilği olduğunu ispatlamanın en öncelikli yolu güven! 

  Adsız tasarım (89)

  İçerik Hazırlama sadece bir resim yada video çekmekle bitmemektedir tüm bunların yanında konuyla ilgili bir yazı bit tağ da koymanız gerekmektedir. 

  Yayınladığınız mecranız nasıl olursa olsun sosyal medya veya Youtube hatta web sitenizde bile yayınlasanız, önemli bir husus vardır, İçerik isimleriniz ve açıklamalarının alaka derecesi önemlidir. 

  Alaka derecesi ne demek ?

  Ads, Facebook ve Linkedin gibi birçok  mecra hazırlamış olduğunuz içerikleri alaka derecesine göre değerlendirir ve ona göre öne çıkarmaktadır. Alaka derecesi genelde 10 üzerinden bir puanlama yapılmaktadır.

  Zengin içerik demek sizi daha çok görünür ve bilinir yapmaktadır. Marka bilinirliği için içeriklerinizi kaliteli bir görsel kullanmanız sizin çok önemlidir Bunun için Ankara Reklam Ajansı olan ANRETA Size doğru çalışmaları yapacak en iyi Dijital ajanstır.

  Kaliteli İçerik Üretimi Markanızı Büyütür.

  Kaliteli bir içerik markanızın ve işletmenizi ürettiği ürün veya hizmetin potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlayan en önemli unsurdur.  İçerik hazırlarken güven endeski ve akılda kalıcı içerik olmasına dikkat etmeliyiz. 

  Müşterilerinizin dostu olun. İçeriklerinizle sattığınız ürünü doğru tanıtabilir ve kullanıcı dostu olabilirsiniz. Unutmayın Size veya işletmenize güvenmeyen hiç bir kimse size parasını vermez.

  Anreta Dijitale Hoş Geldiniz.
  WhatsApp ilr iletişime geçin