Sosyal

Medya

Sosyal medya hesaplarınızı ve reklam çalışmalarını bize bırakın rakiplerinizi sollayın.

Biz Sizi Arayalım !

Sosyal Medya Yönetiminiz Sizi Yormasın Formu Doldurun Hemen Size Dönelim.

  Oldukça yaygın kullanımı olan Sosyal medyada işletmelerin, kurumsal firmaların kendilerini tanıtmaları ve şirketlerini temsil edebilmeleri için doğru kanalları belirleyerek ilerlemesi gerekmektedir. 

  En popüler kanallar bazen işletmeniz için doğru kanal olmayabilir. Dijital dünya sadece web sitenizle değil sosyal medyanızla da bir bütündür. 

  Sosyal Medya Yönetimi uzmanlık isteyen ve doğru planlama yapılması gerekmektedir. Anreta Ankara Reklam Ajansı olarak bu çalışmalara taliptir.

  Proje Adı
  Sosyal Medya Yönetimi
  Firma
  Anreta
  Hizmet
  Sosyal medya tanıtımları
  Share

  Sosyal Medyada Markamı Nasıl Temsil Ederim ?

  Markanız için doğru platform belirlendikten sonra hedef kitlenize yönelik yapılacak paylaşımlarla kullanıcıları eyleme geçirecek biçimde ilerlemelisiniz. Markanızın profillerinde yalnızca özel günleri değil işinize dair güncel paylaşımlar yapmalısınız.

  Sizi takip eden kullanıcılar her zaman alıcı olmayabilirler, işinize dair kısa bilgiler vererek kullanacağınız profilinizde potansiyel müşterilerinize ulaşmak için reklam çalışmalarıyla desteklemeli mevcut takipçileriniz içinde etkileşim yaratacak içerik girişleri yapmalısınız.

  Sosyal Medya Kullanıcı Sayısı

  2021 Aralık ayı istatistiklerine göre Türkiye’e 60M aktif kullanıcıya sahip olan sosyal medya markanızın adını duyurmak için mükemmel bir yer. Son güncellemelerle işletmeleri destekleyen ve birçok özellik sunan sosyal medyanın içerinde 60M kullanıcı ve potansiyel müşterilerinizle birlikte sizi bekliyor.

  İşiniz her ne olursa olsun insanlarda merak uyandırmak, yaşadığımız çağa uygun olarak onlara bilgi sunmak ve eğlenceli içeriklere yer vermek kullanıcıları cezbedecektir.

   

  Sosyal medya markanızın kimliğidir. Tüm kullanıcılar işletmeniz hakıında ya da işiniz hakkında sosyal medya üzerinden bilgi almak isteyecektir. Ankara İçerik üretimi için en ideal firma Anreta Dijital ajanstır.

  Sosyal Medya Reklam Çalışmaları

  Sosyal medyada daha fazla kullanıcıya erişmek ve takipçi edinmek istiyorsanız reklam olmazsa olmaz diyebiliriz. 

  Sosyal medyada paylaştığınız içerikleri öne çıkarma yöntemiyle verdiğiniz reklamlarda daha az bir kitleye erişim sağlarken facebook business tarafından verilen reklamlarda daha detaylı bir hedef kitle oluşturabilir daha geniş bir kitleye markanızı duyurabilirsiniz. Facebook business tarafında reklam verirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus hedef kitleyi doğru seçmektir. Kimlere yönelik bir hizmet sunuyorsunuz ? Sosyal medya da sizin için doğru strateji hangisi ? 

  Öne çıkarma reklamları sizin için doğru tercih mi ?Anreta Ankara Reklam Tasarım olarak; Marka analizi ve rakip araştırması sonucunda sizin için doğru kanalları ve doğru reklam planlamalarını yaparak potansiyel müşterilerinize erişmenizi sağlayabiliriz.

  Anreta Dijitale Hoş Geldiniz.
  WhatsApp ilr iletişime geçin