Dijital

Pazarlama

Amacımız dijital pazarlama kampanya gereksiniminiz için en iyi hizmeti sağlamak.

info@anreta.com

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

WEB SİTENİZİN TRAFİĞİNİ ARTIRIN!

İşimiz konusunda tutkuluyuz. Tasarımcılarımız, işletmenizi öne çıkarmak için ilgi çekici ve kullanıcı dostu web sitesi tasarımları sağlamak için eğrinin önünde durur. Geliştiricilerimiz, sitenizin zaman testine dayanabilmesi için en yüksek web standartlarını korumaya kararlıdır. İşinizi önemsiyoruz, bu yüzden sizinle çalışıyoruz.

TECRÜBE EDİN

DİJİTAL DÖNÜŞÜM EKİP İŞİDİR

Anreta, dijital pazarlama trendleriyle çağın ötesinde yer alıyor. Başarımız, değişimi ve yeniliği öngörme yeteneğimizle rakiplerimiz arasında lider olmamızı sağlıyor .

SEO Analizi
90%
SEO Denetimi
79%
Optimizasyon
95%
60m

Dijital Kullanıcıya Erişim

40

Tamamlanan proje sayısı

75%

Sosyal medya başarı oranı

70%

Seo başarı oranı

 
 
ÖNE ÇIKAN

Bitmiş Projelerimiz

Google olmak üzere web sitenizin arama motorlarında üst sırada görünmesine olanak sağlar.

Ürün yönetimi Slayt tasarımları, Google Ads Reklamlar, Facebook ve instagram mağazalarınızın yönetimini üstlenerek markanızı birlikte büyütelim.

Arama moturu reklamları ile web sitenizin potansiyel müşterilere erişmesini sağlar.

Özgün içerik üretiminde sizlere destek olan firmamız video, fotoğraf, görsel ve metin olarak işletmenize özgü içerikler üretebilir.

Ürün çekimleri, tanıtım videoları, drone çekimleri ve 360° video ile markanızı tanıtalım. Mankenli Çekim

Sosyal mecralarda işletmeniz için doğru kanalları tespit edip takipçilerinize doğru iletişim dili ile ulaşma konusunda destek olabiliriz.

SEO Analizi Alın !

Web sitenizin arama motorlarında hangi sırada çıktığını ve ilk sıralarda çıkabilmek için izlemeniz gereken marka stratejisini öğrenin.

  Blog

  Blog Yazılarımız

  Dijital dönüşüme dair merak ettiğiniz herşeyi güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

   Hızlı destek için bizi arayın.

  Yeni Projeniz mi Var?

  0312 500 0727

  REFERANSLAR

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Anreta, dijital pazarlama trendleriyle çağın ötesinde yer alıyor.

  Çankaya Reklam Ajansı Ne İş Yapar ?

  Google ads, Facebook Ads Sosyal Medya Yönetimi ve Kurumsal Kimlik çalışmaları yapmaktadır. Web Sitenizin Kurulumu için bize ulaşın. Google Partner ajansıda olan ajansımız sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Aynı zamanda ürün çekimi e-ticaret yönetiminde bünyemizde yapmaktayız.

  Çankaya reklam ajansı satış arttırma konusunda yapmış olduğu reklam çalışmaları ve de kampanyaları ile oldukça işlek bir ajanstır. Sunumları ve de kullandığı malzemelerin kalitesi sayesin de piyasanın aranan yüzlerinden olmuştur. Ankara da en bilindik ve güvenilir ajanslarının bir tanesi olan dikmen reklam ajansı oldukça başarılıdır. Burada yapılan birkaç dakikalık görüşmelerin bile oldukça faydası bulunmaktadır.   

  Profesyonel iş ortakları ve de ekipler ile hızlı ama etkili projeler ortaya çıkarılmaktadır. Bir reklam ajansına göre ürünleri sahiplenmesi ve de tanınması oldukça uzman olduğunu göstermektedir. Sahiplenici yapısı ile burada reklamı verilen her ürün, kurum ve ya benzerinin övgüsü de yapılmaktadır.   

  Çankaya Reklam Ajansında Hangi Reklamlar Yapılmaktadır?  

  Çankaya reklam ajansı belirli bir alanda çalışma bir ajans değildir. Reklam dağarcığı oldukça geniş ve çalışma sistemi ise çok fazladır. Yani burada bir şirket ya da dijital pazarlamacı her konuda reklam talebinde bulunmaktadır. Bir kalemin reklamı, bir araba, bir elbise, saat benzeri binlerce örnek verilmektedir. Bu nedenle de reklamı yapılan ürünü belirlemek ve hayal kurmak yeterli gelmektedir.  

  Çankaya reklam ajansın da tüm bu sayılan örnekler için kullanılacak kadar alet ve maçına vardır. Ayrıca tasarımları ile ilgilen profesyonel kişiler sayesin de oldukça kaliteli işler ortaya çıkarılmaktadır. Seçilen ortam da kullanılacak en ufak detaya kadar ambiyans düzenlemesi yapılmaktadır. Ayrıca da ses kontrolleri doğru ışık düzeni ve yahut da çek açıları alanın uzman kişileri ile yapılmaktadır.   

  Çankaya Reklam Ajansı Çalışma Sistemi   

  Çankaya reklam ajansı çalışma sistemini ürün sahibinin ve de ortaklarının hayalleri doğrultusunda oluşturmaktadır. Bu reklamın ne ise yaşaması gerektiği ve kimlerin dikkatini çekmesi gerektiği ile alakalı sistem kurmaktadır. Buna göre reklamlar için bazı kampanya duyuruları, afişler ve kısa videolar paylaşılmaktadır.   

  Yani tüm bunlar için öncesin de dijital alan incelemeleri ve de web tasarımları ile alakalı bir çalışma yürütülmektedir. Bu saye de insanlara üretilen reklamlar en başta internet ortamın da ulaştırılmaktadır. Zaten reklamlar için şu an en iyi platformlar web siteleri ve de sosyal medya hesaplarıdır. 

  Anreta Dijitale Hoş Geldiniz.
  WhatsApp ilr iletişime geçin