Instagram

Reklam

Instagram’da size özel hedefe yönelik reklam çalışmalarımızı deneyin, farkı fark edin. 

Biz Sizi Arayalım !

İnstagram Reklamları Ve Yönetiminiz Sizi Yormasın Formu Doldurun Hemen Size Dönelim.

  Sosyal medya uygulamaları arasında oldukça popüler olan Instagram işletmeler için potansiyel müşterilerine ulaşabilecekleri, satış yapabilecekleri ve marka bilinirliğini artırma sürecinde tetikleyici olarak kullanabilecekleri bir alan sağlıyor.

  Instagram birden fazla sponsorlu reklam çeşidi ile işletmelere müşterilerine doğrudan erişebilme imkanı sunuyor. Yazımızın devamında sponsorlu reklamlar hakkında bilgi edinebilir ve bu konuda destek almak için Anreta Ankara Reklam Ajansı ile iletişime geçebilirsiniz.

  Proje Adı
  Instagram Reklamları ve Yönetimi
  Firma
  Anreta
  Hizmet
  Sosyal medya tanıtımları
  Share

  INSTAGRAM REKLAM ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

  Dönen ReklamlarKullanıcıların, kaydırarak tek bir reklamdan birden fazla görsele erişebileceği reklamların genel adıdır. Birden fazla ürün ve hizmet için bu reklam formatını tercih edebilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.
  Story Reklamları: Postlara oranla daha fazla erişimi olan storylerde ilgi çekici bir tasarım ile dikkat çekin. Kullanıcıları eyleme geçirecek bir içerik oluşturmanız reklamdan alacağınız geri dönüşü artıracaktır. 
  Fotoğraf Reklamları: İşletmenizin mesajını karşı tarafa net ve doğru akatabilen tek bir görselle reklama çıkabilirsiniz. Sizin belirleyeceğiniz bütçe sınırı ile reklama çıkabilir ve daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.
  Video Reklamları: Tek bir görsele sığmayacak bir reklam içeriğiniz varsa video reklamlarını tercih edebilirsiniz. Fakat paylaştığınız video kullanıcılara mesajınızın net ulaşabilmesi adına sürükleyici ve ilgi çekici olmalıdır. 60 sn. kadar bir sürede hikayenizi anlatın dilerseniz içerik için destek alabilirsiniz.

  Reels Reklamları

  Yine kullanıcıların daha fazla tercih ettiği bölüm olan reels videolarında reklam yayınlayabilirsiniz. Instagramın ve reelsin gücünü kullanarak geniş kitlelere ulaşabilir, Ürün/hizmetlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Reels reklamı çıkmadan önce popüler sesleri eklemeyi unutmayın.

  Mağaza Reklamları

  Instagram profilinizde mağazanıza eklediğiniz ürünleri öne çıkarabilir ve daha fazla talep görmesini sağlayabilmeniz için kullanılan reklam formatıdır. Ürünlerinizn altına detaylı açıklamasını girerek ve kaliteli çekilmiş ürün fotoğraflarınızı ekleyerek potransiyel müşteriler edinebilirsiniz.

  Anreta Dijitale Hoş Geldiniz.
  WhatsApp ilr iletişime geçin